Finanční dary

Milí přátelé,

Římskokatolická farnost Uherské Hradiště, Sady pečuje dle příslušných nadřazených předpisů o kostel „Narození Panny Marie“ v Sadech. Kostel je kulturní památka zaregistrovaná pod r.č. 3494. Udržování a obnova této památky je časově a zejména finančně velmi náročná. Každý rok jsme schopni vykonat takové práce, na které nám stačí finanční prostředky. Výraznou část těchto prostředků získáváme ze sbírek od našich farníků.

Obracíme se na Vás s prosbou o přispění. Za každý, i sebemenší dar, Vám budeme vděčni. Dar můžete poskytnout v hotovosti, složenkou nebo bankovním převodem.

Číslo našeho účtu je: 281446024/0300

Pokud si budete přát, rádi Vám vystavíme potvrzení o přijetí daru, abyste mohli uplatnit nárok na odpis daně. Předem Vám děkujeme za pochopení.

S přáním pokoje a dobra

P. Lubomír Vaďura